تولید کننده لوله پلی اتیلن

   کارخانه تولید لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی تولید کننده لوله پلی اتیلن در استان مرکزی و در اراک شرکت آبراه دشت مرکزی تولید کننده لوله پلی اتیلن با بروزترین استاندارد های کیفی تولید ... 

 

تولید کننده لوله پلی اتیلن

 

شرکت آبراه دشت مرکزی

شرکت آبراه دشت مرکزی تولید کننده لوله پلی اتیلن تک جداره با ارائه محصولی داخلی با کیفیت استاندارد های روز دنیا عملکرد و کیفیت برتر لوله های پلی اتیلنی را با استفاده از مواد ۱۰۰ درصد بکر پلی اتیلنی به شما ارائه می کند...

آبراه دشت مرکزی

لوله پلی اتیلن

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی ارائه کننده کیفیت برتر به بازار ایران و خاورمیانه و کشورهای حاشیه دریای خزر با دقیق ترین مشخصات لوله پلی اتیلن تولید شده از بهترین مواد اولیه پلی اتیلنی

لوله پلی اتیلن

تولید کننده لوله پلی اتیلن شرکت آبراه دشت مرکزی

تولید کننده لوله PE100 و لوله PE80 , تولید لوله های پلی اتیلن با استفاده از استاندارد های تولید استاندارد ملی ایران 14427 و DIN 8074 آلمان برای بازار ایران و خاورمیانه.

تولید کننده لوله پلی اتیلن شرکت آبراه دشت مرکزی

تولید کننده لوله پلی اتیلن شرکت آبراه دشت مرکزی

تولید کننده لوله پلی اتیلن تا سایز 250 میلیمتر و فشارکاری 25 بار

تولید کننده لوله پلی اتیلن

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی تولید کننده لوله های پلی اتیلنی PE100 و PE80 و PE-RT با بالاترین کیفیت تولید و تولید کننده لوله پلی اتیلن بر اساس استاندارد ملی ایران 14427-2-a و DIN 8074 می باشد.

لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی

لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی با دقیقترین خصوصیات ابعادی برای کاربرد های لوله پلی اتیلن آبرسانی و کابل کاورینگ و زهکشی و فاضلابی و معادن و نیروگاه ها با هدف ارائه کیفیتی برتر به بازار ایران و خاورمیانه.

استفاده از بهترین مواد اولیه پلی اتیلن تولید لوله گرید پایپ موجود در ایران و خاورمیانه

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی با کیفیت ترین مواد اولیه پلی اتیلنی گرید پایپ موجود تولید شده در پتروشیمی های داخل و خارج از کشور Crp100 و 3490 را برای دستیابی به بالاترین کیفیت لوله های پلی اتیلنی به کار می گیرد تا مشتریان شرکت از کیفیت لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی اطمینان حاصل کنند.

تضمین کیفیت برتر لوله های پلی اتیلنی شرکت

شرکت آبراه دشت مرکزی به عنوان تولید کننده لوله پلی اتیلن و عضو انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن اطمینان و تضمین کامل را از ارائه محصولی با عملکرد بالا و کیفیتی ماندگار بر اساس استاندارد ملی ایران برای مشتریان خود ایجاد می نماید

 
 
 تولید کننده لوله پلی اتیلن شرکت آبراه دشت مرکزی
 

تولید کننده استاندارد لوله های پلی اتیلنی

شرکت آبراه دشت مرکزی به عنوان تولید کننده لوله های پلی اتیلنی و عضو انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن دارنده نشان استاندارد ملی ایران به لحاظ کیفیت و عملکرد و برآورده سازی استاندارد لوله پلی اتیلن 14427 و استاندارد لوله پلی اتیلن Din 8074 می باشد. 

استفاده از بهترین مواد پلی اتیلنی PE100 و PE80

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی تولید کننده لوله پلی اتیلن با استفاده از بهترین مواد پلی اتیلنی PE100 و PE80 رنج وسیعی از عملکرد های لوله های پلی اتیلنی و کاربرد های لوله های PE100 و PE80 را بنا به در خواست مشتری ارائه می کند.

عضو انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

 آبراه دشت مرکزی تولید کننده لوله پلی اتیلن این افتخار و شایستگی را داشت که به عضویت تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برسد.

تولید کننده لوله پلی اتیلن برای کاربرد های مختلف لوله پلی اتیلن

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی تولید کننده لوله پلی اتیلن برای کاربرد های لوله پلی اتیلن آبرسانی و فاضلابی و کابل کاورینگ و معادن و  نیروگاه ها

 

کاربرد های لوله پلی اتیلن
 

استاندارد لوله پلی اتیلن ISIRI INSO 14427-2

آبراه دشت مرکزی دارنده نشان استاندارد ملی ایران است در عمل استاندارد ملی ایران ۲-۱۴۴۲۷ متوجه کلیه تولید کنندگان لوله پلی اتیلن است که در این استاندارد کلیه الزامات تولید و تست لوله های پلی اتیلن از نظر ابعادی و ضخامت دیواره ها و تست های آزمایشگاهی لحاظ شده است .